DERNEĞİMİZİN KURULUŞ AMACI TAKSİ ŞOFÖRLERİNİN HAKLARINI KORUMAK, ÇALIŞMA ORTAMLARINI İYİLEŞTİRMEK, GEREKLİ EĞİTİMLERİNİ ALMASINI SAĞLAMAK, ARAÇ SÜRÜŞ TEKNİĞİ VE YOLCU DİYALOĞLARI EĞİTİMLERİ VERMEK İÇİN DERNEĞİMİZ TAKSİ ŞOFÖRLERİNE VE DOLAYISIYLA SEKTÖRE HİZMET VERMENİN YANINDA RESMİ KURUM VE KURULUŞLARLA DA GEREKLİ İŞBİRLİKLERİ YAPARAK DERNEĞİMİZ İLE TAKSİ ŞOFÖRLERİMİZE HİZMET ETMEKTİR. Devamını oku..
Derneğimizin ayakta kalması için aylık aidatlar üyelerimizden almaktayız. Derneğimizde şoförlerimize verdiğimiz hizmetlerin bir kısmı ücretsizdir. Devamını oku..
Gerçekleştirdiğimiz etkinlikler şoför eğitim seminerlerimiz, toplantılar, iftar ve sahur programlarıyla mevsimsel olarak yazaın gelmesiyle birlikte piknikler gibi etkinliklerimiz olmaktadır. Zaman zaman siyasi veya politikacılarıda davet ederek derneğimize sektörel etkileşimide sağlamaktayız. Devamını oku..
Üye olmak için taksi şoförü olmaya gönüllü olmanız gerekmektedir. Derneğimize bizat gelerek üyelik işlemlerinizi gerçekleştirip verdiğimiz eğitimleri tamamlayıp taksi şoförü olarak belediye evraklarınızı da yani gerekli yasal işlemleri tamamlayıp taksi şoförü olarak çalışmaya başlaya bilirsiniz. Devamını oku..
Derneğimize, Tüzükte yazılı amaçları benimseyen, yasal engeli bulunmayan, medeni hakları kullanma ehliyetine sahip 18 yaşını bitirmiş profesyonel çevirmenler, redaktörler, çeviri alanlarında çalışan akademisyenler, çeviri işletmecileri üyelik başvurusunda bulunabilirler. Başvuru formunu eksiksiz doldurarak ve gerekli belgeleri ekleyerek yapacakları başvuru Yönetim Kurulu'nun değerlendirmesinde başvuru sahibi üyelik koşullarına Devamını oku..

ÜYE GİRİŞİ
web counter